Mayush – psychosomatická kozmetička

Kto som, Mayush

Rada by som sa Vám predstavila na úvod blogu aj tu. Som Majka. Mayush. Moje „umelecké“ meno a hlavne pracovné, vzišlo z toho, že pre každého som Majuš, tak som to chcela mať trošku nevšedné – MAYUSH.

Som dievča „večne mladé“, žena, matka úžasného synčeka Noela, som partnerka, dcéra, sestra, priateľka, kozmetička, psychologička, biologička, edukátorka, sprievodkyňa. Všetko v jednom. A že je toho veľa? Nie, nie je. Robím len to, čo ma baví, napĺňa a s čím mám výsledky. Tvorím si svoj smer, žijem si svoj sen.

Už od malička sa milujem parádiť. Nechty, vlasy, líčidlá. To je moje. Študovala som biológiu a psychológiu.

 

Ale už počas štúdia som vedela, že chcem pracovať so ženami a skĺbiť všetky svoje sny do jedného. A tak si tvorím a žijem svoj pracovný sen. A celkovo vlastne. Žijem si svoj sen.

 

Na to, aby som si vybudovala dôveru žien, som naozaj veľa študovala. Biologické veci, kožu z pohľadu medicíny, spod mikroskopu. Psychológiu. Dušu ženy. Dušu človeka. Prešla som si niekoľkými kurzami. Vlastne absolvovala som desiatky kurzov. Rôzne terapie.

 

Jasne, že mám aj xy chýb. Ale to do pracovného predstavenia nepatrí. Haha. Pretože v práci som „bez chybná“. Haha. Snažím sa dať zo seba všetko. Študovať, učiť sa..

 

 

Sama som pracovala na sebe a svojom sebarozvoji. Aby som bola svojou lepšou verziou. Lebo som verila, že iba prácou na sebe dosiahnem úprimné výsledky. Ženy budú chcieť ku mne patriť, nie len chodiť. Že sa potiahneme navzájom.

 

Kozmetiku milujem.  Milujem krémiky, masky, maľovať sa. Kozmetické masáže. Kedysi som si aj sama doma pre svoju potrebu robila šumivky, balzamy na pery, či mydielka. Niekedy sa profesionálne k tomu vrátim, cítim to v kostiach.

 

A tak som sa stala vlastne kozmetičkou. Nesmelou, alebo uvedomelou. Vedela som ako chcem pracovať, s čím a aké chcem dosahovať výsledky. Moja štartovacia dráha nebola dva krát šťastná, ani úspešná.

 

Pracovala som inak, neznáme dievča, v cudzom meste, s nulovým kapitálom, s cudzími ľuďmi a neznámou značkou. A dala som to. Lebo keď robíš čokoľvek s láskou, srdcom a dušou, dáš to!

 

A teraz som šťastná. Robím prácu snov, ženy mi veria, dôverujú. Mám výsledky. Mám možnosť pracovať a byť doma so synom. Pretože každý máme rovnaké možnosti. Len teba otvoriť oči.

Cez toto obdobie pandémie som si vytvorila svoj vlastný koncept online diagnostík na mieru. Som dostupná všetkým ženám, ktoré chcú riešiť seba, svoju pleť, akné, sebarozvoj, sebahodnotu, sebalásku, sebaprijatie, odpustenie.

 

Pracujem so špičkovou kozmetikou. Doprajem svojej pleti to, čo potrebuje a naučím to aj Teba. Stačí sa mi ozvať na niektorom mojom kanály. Pleť a my si to zaslúžime. Jedinú tvár nikdy pred ničím neschováš. Kult osobnosti je stále veľmi silný. Bude silnejší.  A my sa budeme snažiť stále vypadať mladšie a mladšie.

 

Vďaka kvalitnej kozmetike a selfcare (starostlivosti o celú svoju bytosť, nie len pleť), budeš naozaj dlho mladá, vitálna, budeš zrieť, nie stárnuť. Nebudeš mať zo seba komplexy a svet Ti bude naozaj gombička. Pretože budeš nad vecou.

… ostatné zas na budúce 🙂

..buď krásna, buď sama sebou..

…Tvoja Mayush

https://www.instagram.com/kozmetika_mayush_beauty_care/

https://www.facebook.com/Kozmetika-Mayush-Beauty-Care-1247124678736807

 

Som sprievodkyňou ženskej duše na ceste do svojej podstaty. Prostredníctvom psychosomatickej kozmetiky učím ženy, ako sa starať o svoju pleť, tvár, pokožku, vlasy, myseľ, seba! Cez tieto procesy nájdu svoju sebalásku, sebahodnotu a sebaúctu. Som sprievodkyňou ženskej duše na ceste do svojej podstaty. Prostredníctvom psychosomatickej kozmetiky učím ženy, ako sa starať o svoju pleť, tvár, pokožku, vlasy, myseľ, seba! Cez tieto procesy nájdu svoju sebalásku, sebahodnotu a sebaúctu. >
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.